Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Marián wrote on 21. októbra 2005 at 6:14
Pre Dr.Martensa: Ty si otravoval deda...tak som pocul :-). Neznám no, ja nepisem haluze, ale kokotiny :-). Inak kde je toto CD co mi slubujes tri mesiace :-)....
Pre Dr.Martensa: Ty si otravoval deda...tak som pocul :-). Neznám no, ja nepisem haluze, ale kokotiny :-). Inak kde je toto CD co mi slubujes tri mesiace :-)....... Collapse
Please wait...