Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
Pre Dr.Martensa: Ty si otravoval deda...tak som pocul :-). Neznám no, ja nepisem haluze, ale kokotiny :-). Inak kde je toto CD co mi slubujes tri mesiace :-)....
Pre Dr.Martensa: Ty si otravoval deda...tak som pocul :-). Neznám no, ja nepisem haluze, ale kokotiny :-). Inak kde je toto CD co mi slubujes tri mesiace :-)....... Collapse
