Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
kyra wrote on 27. októbra 2005 at 14:14
pre Cvirika :-))) ahoooi vtacatko to ani len vof sne nesranduj ze nepoides na konflikt !!!!dotrepeme sa my z BJ a pridu aj typci z PO bude zjeeeeeeE!Eeeb....uz sa s tebou chcem porozpravat aj v triezvom stave-no a potom sa mozeme ist opit hehe !!!!fuckt bude haluz !!!!cmuu K.
pre Cvirika :-))) ahoooi vtacatko to ani len vof sne nesranduj ze nepoides na konflikt !!!!dotrepeme sa my z BJ a pridu aj typci z PO bude zjeeeeeeE!Eeeb....uz sa s tebou chcem porozpravat aj v triezvom stave-no a potom sa mozeme ist opit hehe !!!!fuckt bude haluz !!!!cmuu K.... Collapse
Please wait...