Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
krtko, myslim ze mas pravdu. som rada ze nehráte na tychto "megafestivaloch". nepochopim vesla, ze sem prisiel otravovat s takmito vecami, asi nema ziadne ine problemy . . ozaj a co poviete na pospolitost?!-by ma este zaujimalo. zajtra sa idem na protest, len neviem ci to spravna cesta je________ FAšISTI Sú SVINE NAJVäčšIE!
krtko, myslim ze mas pravdu. som rada ze nehráte na tychto "megafestivaloch". nepochopim vesla, ze sem prisiel otravovat s takmito vecami, asi nema ziadne ine problemy . . ozaj a co poviete na pospolitost?!-by ma este zaujimalo. zajtra sa idem na protest, len neviem ci to spravna cesta je________ FAšISTI Sú SVINE NAJVäčšIE!... Collapse
