Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
pre SK crew:-))) zdarte chlopi dufam ze cely SK bude v sobotu na konflikte a pdp-cku bo ja s mojim jancim a zopar dalsimi blaznami by sme mali doist ta nas nesklamte a netrepte sa na koncik do BJ sak u vas bude ovela lepsia zabava :-)))) sa opijemeeeeee!!!!dajte vediet ze kto ide a ci ide aj SP papapa kyrus
pre SK crew:-))) zdarte chlopi dufam ze cely SK bude v sobotu na konflikte a pdp-cku bo ja s mojim jancim a zopar dalsimi blaznami by sme mali doist ta nas nesklamte a netrepte sa na koncik do BJ sak u vas bude ovela lepsia zabava :-)))) sa opijemeeeeee!!!!dajte vediet ze kto ide a ci ide aj SP papapa kyrus... Collapse
