Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Maroš wrote on 17. novembra 2005 at 10:06
Pre Kyru: Caf, pokial ja viuem tak vsetci Svidnicania ostavaju na konflikte. A pocul som ze aj zo SP pridu nejaky ludia, ale neviem kto konkretne
Pre Kyru: Caf, pokial ja viuem tak vsetci Svidnicania ostavaju na konflikte. A pocul som ze aj zo SP pridu nejaky ludia, ale neviem kto konkretne... Collapse
Please wait...