Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
Pre Kyru: Caf, pokial ja viuem tak vsetci Svidnicania ostavaju na konflikte. A pocul som ze aj zo SP pridu nejaky ludia, ale neviem kto konkretne
Pre Kyru: Caf, pokial ja viuem tak vsetci Svidnicania ostavaju na konflikte. A pocul som ze aj zo SP pridu nejaky ludia, ale neviem kto konkretne... Collapse
