Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Marián wrote on 18. novembra 2005 at 6:59
Pre Kyru: Zo Svidníka ide vsetko na KONFLIKT, takze neboj. No dam ruku do ohna, ze u vás bude vacsia zabava. Do vás sa vraj aj Kosice chystaju. A mozno nie. Ja uz som sa tiez uspokojil so Svidníkom. V Bardejove nabudúce.
Pre Kyru: Zo Svidníka ide vsetko na KONFLIKT, takze neboj. No dam ruku do ohna, ze u vás bude vacsia zabava. Do vás sa vraj aj Kosice chystaju. A mozno nie. Ja uz som sa tiez uspokojil so Svidníkom. V Bardejove nabudúce.... Collapse
Please wait...