Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
Pre Kyru: Zo Svidníka ide vsetko na KONFLIKT, takze neboj. No dam ruku do ohna, ze u vás bude vacsia zabava. Do vás sa vraj aj Kosice chystaju. A mozno nie. Ja uz som sa tiez uspokojil so Svidníkom. V Bardejove nabudúce.
Pre Kyru: Zo Svidníka ide vsetko na KONFLIKT, takze neboj. No dam ruku do ohna, ze u vás bude vacsia zabava. Do vás sa vraj aj Kosice chystaju. A mozno nie. Ja uz som sa tiez uspokojil so Svidníkom. V Bardejove nabudúce.... Collapse
