Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Dr.Martens wrote on 20. novembra 2005 at 13:11
!!!Pre Mariana!!!Som rad,ze som nemusel tu pokonfliktovu noc stravit s tebou,lebo ja ta fakt nelubim.Tak si konecne uvedom,ze som na dievcata.Tak PA-PA
!!!Pre Mariana!!!Som rad,ze som nemusel tu pokonfliktovu noc stravit s tebou,lebo ja ta fakt nelubim.Tak si konecne uvedom,ze som na dievcata.Tak PA-PA... Collapse
Please wait...