Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
"satelitt" ved daj to CD Mire,ne?ale už mi ho konečne prines.HEY?a čo si v sobotu neprišiel do k.sa nevyhovaraj na odvoz.och si mal byť po p.bolo.
"satelitt" ved daj to CD Mire,ne?ale už mi ho konečne prines.HEY?a čo si v sobotu neprišiel do k.sa nevyhovaraj na odvoz.och si mal byť po p.bolo.... Collapse
