Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
GABBA wrote on 21. novembra 2005 at 10:11
"satelitt" ved daj to CD Mire,ne?ale už mi ho konečne prines.HEY?a čo si v sobotu neprišiel do k.sa nevyhovaraj na odvoz.och si mal byť po p.bolo.
"satelitt" ved daj to CD Mire,ne?ale už mi ho konečne prines.HEY?a čo si v sobotu neprišiel do k.sa nevyhovaraj na odvoz.och si mal byť po p.bolo.... Collapse
Please wait...