Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
Pre AdU: Ahoj. Dik za povzbudenie... Co sa tyka Pospolitosti, tak to je tazka tema, ktoru nie je dobre rozoberat na takychto forach...Ak chces, napis na mejl... Maj sa pekne.
Pre AdU: Ahoj. Dik za povzbudenie... Co sa tyka Pospolitosti, tak to je tazka tema, ktoru nie je dobre rozoberat na takychto forach...Ak chces, napis na mejl... Maj sa pekne.... Collapse
