Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
Pre Kyru: A ty jak? Ako po koncerte? Dobre bolo, že? Len škoda, že Lojzík ti vtedy nedal trenky, keď si od neho pýtala, že? Inak mala si perfektné háro, aj Janči je riadny „šefák“ :-). Dobrý človek to je, konečne som ho videl.
Pre Kyru: A ty jak? Ako po koncerte? Dobre bolo, že? Len škoda, že Lojzík ti vtedy nedal trenky, keď si od neho pýtala, že? Inak mala si perfektné háro, aj Janči je riadny „šefák“ :-). Dobrý človek to je, konečne som ho videl.... Collapse
