Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Marián wrote on 22. novembra 2005 at 11:46
Pre Kyru: A ty jak? Ako po koncerte? Dobre bolo, že? Len škoda, že Lojzík ti vtedy nedal trenky, keď si od neho pýtala, že? Inak mala si perfektné háro, aj Janči je riadny „šefák“ :-). Dobrý človek to je, konečne som ho videl.
Pre Kyru: A ty jak? Ako po koncerte? Dobre bolo, že? Len škoda, že Lojzík ti vtedy nedal trenky, keď si od neho pýtala, že? Inak mala si perfektné háro, aj Janči je riadny „šefák“ :-). Dobrý človek to je, konečne som ho videl.... Collapse
Please wait...