Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Marián wrote on 22. novembra 2005 at 11:46
Pre Tomáša: No tak ako po koncerte? Som rád, že si prišiel. Ako hodnotíš koncert? Dúfam, že O.K., lebo ja som sa bavil, ako sviňa bolo super. Ale myslím, že aj ty. Ako ste sa nakoniec dostali domov? Do akej ste boli v klube, alebo o jakej ste išli domov, normálne som na vás myslel, že či niekde nemrznete. Viem, že niekto spal u Pekáča, neviem, kto presne, takže dúfam, že všetko O.K. Čo ma trochu zlostilo na koncerte, že stále sa chcel niekto s niekým biť. Ale nakoniec pokiaľ ja viem, všetko dobre dopadlo. Inak mám na teba málu prosbu, ktorú ti napíšem na e-mail, ak budem mať trochu viac času. Dúfam, že ťa veľmi neotrávim, lebo je to otravné, ale ako budeš chcieť. Dobre, napíš mi tvoje pocity s koncertu, zo Svidníka, ak to vnímaš. Inak toto bolo super, že, keď sme išli asi 30 ľudí cez celé mesto do tej BILY. Z toho 20 ľudí číra, zvyšok vyobliekaní, okrem mňa :-), ľudia čumeli, sa smiali, ja milujem tieto veci, keď sa ľudia otáčajú, sere ich to, heh...Dobré dosť bolo mojich kecoch, napíš mi tvoje pocity...lebo teraz ma toto zaujíma. Inak v Bardejove a okolí žijete perfektní ľudia, zatím sa maj. Nezabudni pozdraviť Miša.
Pre Tomáša: No tak ako po koncerte? Som rád, že si prišiel. Ako hodnotíš koncert? Dúfam, že O.K., lebo ja som sa bavil, ako sviňa bolo super. Ale myslím, že aj ty. Ako ste sa nakoniec dostali domov? Do akej ste boli v klube, alebo o jakej ste išli domov, normálne som na vás myslel, že či niekde nemrznete. Viem, že niekto spal u Pekáča, neviem, kto presne, takže dúfam, že všetko O.K. Čo ma trochu zlostilo na koncerte, že stále sa chcel niekto s niekým biť. Ale nakoniec pokiaľ ja viem, všetko dobre dopadlo. Inak mám na teba málu prosbu, ktorú ti napíšem na e-mail, ak budem mať trochu viac času. Dúfam, že ťa veľmi neotrávim, lebo je to otravné, ale ako budeš chcieť. Dobre, napíš mi tvoje pocity s koncertu, zo Svidníka, ak to vnímaš. Inak toto bolo super, že, keď sme išli asi 30 ľudí cez celé mesto do tej BILY. Z toho 20 ľudí číra, zvyšok vyobliekaní, okrem mňa :-), ľudia čumeli, sa smiali, ja milujem tieto veci, keď sa ľudia otáčajú, sere ich to, heh...Dobré dosť bolo mojich kecoch, napíš mi tvoje pocity...lebo teraz ma toto zaujíma. Inak v Bardejove a okolí žijete perfektní ľudia, zatím sa maj. Nezabudni pozdraviť Miša.... Collapse
Please wait...