Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Dr.Martens wrote on 22. novembra 2005 at 13:59
!!!Pre Mariana!!!Serus,to je mi fakt luto,ze ti Maruska nedala pokoj ale on(a) je taky bycigel,ze by dal(a) aj na pusti za hrst piesku.Tolko k tomu!Uz mam doma PunkRock4 tak ti ju niekedy na druhy tyzden poslem.ZATIM!
!!!Pre Mariana!!!Serus,to je mi fakt luto,ze ti Maruska nedala pokoj ale on(a) je taky bycigel,ze by dal(a) aj na pusti za hrst piesku.Tolko k tomu!Uz mam doma PunkRock4 tak ti ju niekedy na druhy tyzden poslem.ZATIM!... Collapse
Please wait...