Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
For Marian NJe nebol som nikde V aute uz bolo plno. MAl som chut vtedy vecer zabijat ale dajak som to vydrzal. Ale vynahradil som si totym ze som hral nejaku vojnovu hru a zabijal som vsetkych nackov. Pekne straveny vecer. Hej sms my prisla ale nemam kred. Hej rozpravali ze na konciku bolo po piči GATE spravili najvecsiu Show Rozbijali tam televizory. A na to ze vo Sk bol KOnflikt tak v Bj bolo dost ludi ako i po minule koncerty mozno viac. TAk sa majte vsichni
For Marian NJe nebol som nikde V aute uz bolo plno. MAl som chut vtedy vecer zabijat ale dajak som to vydrzal. Ale vynahradil som si totym ze som hral nejaku vojnovu hru a zabijal som vsetkych nackov. Pekne straveny vecer. Hej sms my prisla ale nemam kred. Hej rozpravali ze na konciku bolo po piči GATE spravili najvecsiu Show Rozbijali tam televizory. A na to ze vo Sk bol KOnflikt tak v Bj bolo dost ludi ako i po minule koncerty mozno viac. TAk sa majte vsichni... Collapse
