Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
cvirik wrote on 23. novembra 2005 at 17:41
pre Mariana: no na konflikte bolo supa len to co sa dialo po koncerte bolo fakt na picu!najprv sa namna vysrali kamosi a odysli domov taxikmi a nakoniec som este pred rokacom dostal nejake tie peste do drzky!!!!!!!po konflikte KONFLIKT!
pre Mariana: no na konflikte bolo supa len to co sa dialo po koncerte bolo fakt na picu!najprv sa namna vysrali kamosi a odysli domov taxikmi a nakoniec som este pred rokacom dostal nejake tie peste do drzky!!!!!!!po konflikte KONFLIKT!... Collapse
Please wait...