Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
Pre Čvirika: Tak to fakt dopadlo kokotsky. Ty mas smolu, preco stale dostanes ty? Zatial sa maj...inak zhanaj naclah vopred, ja to robim vzdy. Nikdy neidem na slepo, a zatial sa mi dari...
Pre Čvirika: Tak to fakt dopadlo kokotsky. Ty mas smolu, preco stale dostanes ty? Zatial sa maj...inak zhanaj naclah vopred, ja to robim vzdy. Nikdy neidem na slepo, a zatial sa mi dari...... Collapse
