Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Tomáš wrote on 24. novembra 2005 at 13:35
Pre Mariana. Michal jest už pozdraveny.No takže na koncerte bolo super naozaj skvele ja som sa bavil ako 2 swiňe :-).Sme veľmi radi že aspoň niekto na nas v tej zime myslel.Naozaj sme premrzli:-( Isli sme mi bardejovcani sa pozriet na stanicu kedy ju otvaraju V noci jak dajake kurwy :-)ale ešte aspoň nas napadlo že pojdeme sa pozriet či neni otvoreny dajaky vchod do bytovky ale bol hned prvy "mali sme štesťi" Marek si z prveho poschodia zobral rohošku ale bolo tam teplo.Lepšie jak vonku.Bola tam aj sranda dakto aj zasral skoro zobudil tych ludi čo tam byvali 🙂 Hadaj kto to bol no predsa ja :-)Napiš mi na maila ked dačo chceš ja sa to pokusim splňiť 🙂 Tatim sa maj dobre. ZDRAVIM TYCH čO TU PIšU.lebo ja pišem zas hahaha
Pre Mariana. Michal jest už pozdraveny.No takže na koncerte bolo super naozaj skvele ja som sa bavil ako 2 swiňe :-).Sme veľmi radi že aspoň niekto na nas v tej zime myslel.Naozaj sme premrzli:-( Isli sme mi bardejovcani sa pozriet na stanicu kedy ju otvaraju V noci jak dajake kurwy :-)ale ešte aspoň nas napadlo že pojdeme sa pozriet či neni otvoreny dajaky vchod do bytovky ale bol hned prvy "mali sme štesťi" Marek si z prveho poschodia zobral rohošku ale bolo tam teplo.Lepšie jak vonku.Bola tam aj sranda dakto aj zasral skoro zobudil tych ludi čo tam byvali 🙂 Hadaj kto to bol no predsa ja :-)Napiš mi na maila ked dačo chceš ja sa to pokusim splňiť 🙂 Tatim sa maj dobre. ZDRAVIM TYCH čO TU PIšU.lebo ja pišem zas hahaha... Collapse
Please wait...