Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
Pre Toáaša: Takže ste mali riadného zjeba čo je O.K. Masaker ako sa patrí, sranda musí byť. Tearz len tak narýchlo, som rád, že vám všetko normálne dopadlo, verte mi, alebo nie, ale ja som na vás myslel. Predpokladám, že vám to pomohlo kokot. O.K. napíšem v priebehu týždňa e-maila. Zatiaľ sa maj pekne.
Pre Toáaša: Takže ste mali riadného zjeba čo je O.K. Masaker ako sa patrí, sranda musí byť. Tearz len tak narýchlo, som rád, že vám všetko normálne dopadlo, verte mi, alebo nie, ale ja som na vás myslel. Predpokladám, že vám to pomohlo kokot. O.K. napíšem v priebehu týždňa e-maila. Zatiaľ sa maj pekne.... Collapse
