Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Marián wrote on 28. novembra 2005 at 7:00
Pre Toáaša: Takže ste mali riadného zjeba čo je O.K. Masaker ako sa patrí, sranda musí byť. Tearz len tak narýchlo, som rád, že vám všetko normálne dopadlo, verte mi, alebo nie, ale ja som na vás myslel. Predpokladám, že vám to pomohlo kokot. O.K. napíšem v priebehu týždňa e-maila. Zatiaľ sa maj pekne.
Pre Toáaša: Takže ste mali riadného zjeba čo je O.K. Masaker ako sa patrí, sranda musí byť. Tearz len tak narýchlo, som rád, že vám všetko normálne dopadlo, verte mi, alebo nie, ale ja som na vás myslel. Predpokladám, že vám to pomohlo kokot. O.K. napíšem v priebehu týždňa e-maila. Zatiaľ sa maj pekne.... Collapse
Please wait...