Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
!!!Pre Marosa!!!Serus Maros!To NVU ja uz na isto?Ta bo by som aj isol.ZATIM!!!
!!!Pre Marosa!!!Serus Maros!To NVU ja uz na isto?Ta bo by som aj isol.ZATIM!!!... Collapse
