Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
cvirik wrote on 29. novembra 2005 at 9:32
pre Mariana: no asi pritahujem problemy!ja som sam o sebe jeden velky proooooblem!a noclah som mal vybaveny u pekaca ale on cely cas chrapal na stole! tak sa zatial maj! cuuus
pre Mariana: no asi pritahujem problemy!ja som sam o sebe jeden velky proooooblem!a noclah som mal vybaveny u pekaca ale on cely cas chrapal na stole! tak sa zatial maj! cuuus... Collapse
Please wait...