Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Maroš wrote on 29. novembra 2005 at 19:28
Pre čvirika: 25.3. -Je to na stranke N.V.Ú. Aj ja som myslel že je to xujovina, ale ked to maju na stranke? Den predtym hraju v KE.
Pre čvirika: 25.3. -Je to na stranke N.V.Ú. Aj ja som myslel že je to xujovina, ale ked to maju na stranke? Den predtym hraju v KE.... Collapse
Please wait...