Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
Pre čvirika: 25.3. -Je to na stranke N.V.Ú. Aj ja som myslel že je to xujovina, ale ked to maju na stranke? Den predtym hraju v KE.
Pre čvirika: 25.3. -Je to na stranke N.V.Ú. Aj ja som myslel že je to xujovina, ale ked to maju na stranke? Den predtym hraju v KE.... Collapse
