Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
Pre Martensa : Ty vajčak, si ma v stredu riadne nasral, v piatok mi pekne krasne donesies odznak.... Pekne si sa na mna vysral, este ze Bocak je taky rozumny a prisiel za mnou. :-DDD Hanbi sa, ani si za sesternicou neprisiel!!!!
Pre Martensa : Ty vajčak, si ma v stredu riadne nasral, v piatok mi pekne krasne donesies odznak.... Pekne si sa na mna vysral, este ze Bocak je taky rozumny a prisiel za mnou. :-DDD Hanbi sa, ani si za sesternicou neprisiel!!!!... Collapse
