Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Maroš wrote on 1. decembra 2005 at 13:28
Pre Martensa : Ty vajčak, si ma v stredu riadne nasral, v piatok mi pekne krasne donesies odznak.... Pekne si sa na mna vysral, este ze Bocak je taky rozumny a prisiel za mnou. :-DDD Hanbi sa, ani si za sesternicou neprisiel!!!!
Pre Martensa : Ty vajčak, si ma v stredu riadne nasral, v piatok mi pekne krasne donesies odznak.... Pekne si sa na mna vysral, este ze Bocak je taky rozumny a prisiel za mnou. :-DDD Hanbi sa, ani si za sesternicou neprisiel!!!!... Collapse
Please wait...