Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
!!!Pre Marosa!!!Ty si vajcak!Ta sak som asik nemohol prist,ked som neprisiel.Bocak je teplej,tak len kvoli tomu prisiel.On sa totiz do teba beznadejne zamiloval.Prave sa xystam do mesta a kupim ti nohavky,ked budu mat.Zajtra sa ti ozvem.ZATIM!
!!!Pre Marosa!!!Ty si vajcak!Ta sak som asik nemohol prist,ked som neprisiel.Bocak je teplej,tak len kvoli tomu prisiel.On sa totiz do teba beznadejne zamiloval.Prave sa xystam do mesta a kupim ti nohavky,ked budu mat.Zajtra sa ti ozvem.ZATIM!... Collapse
