Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Dr.Martens wrote on 5. decembra 2005 at 13:16
!!!Pre Marosa!!!Ty si vajcak!Ta sak som asik nemohol prist,ked som neprisiel.Bocak je teplej,tak len kvoli tomu prisiel.On sa totiz do teba beznadejne zamiloval.Prave sa xystam do mesta a kupim ti nohavky,ked budu mat.Zajtra sa ti ozvem.ZATIM!
!!!Pre Marosa!!!Ty si vajcak!Ta sak som asik nemohol prist,ked som neprisiel.Bocak je teplej,tak len kvoli tomu prisiel.On sa totiz do teba beznadejne zamiloval.Prave sa xystam do mesta a kupim ti nohavky,ked budu mat.Zajtra sa ti ozvem.ZATIM!... Collapse
Please wait...