Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
!!!Pre Marusku!!!Serus chlope!Jak si sa ty dostal k jabcaku od Milana?Hm,Rudy Gentleman sa vytiahol.
!!!Pre Marusku!!!Serus chlope!Jak si sa ty dostal k jabcaku od Milana?Hm,Rudy Gentleman sa vytiahol.... Collapse
