Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
pre Mariana no nazdar. vdaka za pozdrav fakt je super aj Gaba ti dakuje. o tom koncerte v BJ už viem, a dúfam, že bude po piči. Na premietanie filmov sa tiež brutálne radujem. Dojdeš aj ty???
pre Mariana no nazdar. vdaka za pozdrav fakt je super aj Gaba ti dakuje. o tom koncerte v BJ už viem, a dúfam, že bude po piči. Na premietanie filmov sa tiež brutálne radujem. Dojdeš aj ty???... Collapse
