Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
chlapi prosim , nechceli by ste hrat w BB niekedy w january alebo february?please odp. na mail
chlapi prosim , nechceli by ste hrat w BB niekedy w january alebo february?please odp. na mail... Collapse
