Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
cvirik wrote on 14. decembra 2005 at 17:25
pre Maroša: idete do kukovej?no super!mal by som sa tam mozno ocitnut aj ja!uz sa tesim !dufam ze tam bude zabava!nevies nahodov kolko je tam vstup?
pre Maroša: idete do kukovej?no super!mal by som sa tam mozno ocitnut aj ja!uz sa tesim !dufam ze tam bude zabava!nevies nahodov kolko je tam vstup?... Collapse
Please wait...