Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
pre Maroša: idete do kukovej?no super!mal by som sa tam mozno ocitnut aj ja!uz sa tesim !dufam ze tam bude zabava!nevies nahodov kolko je tam vstup?
pre Maroša: idete do kukovej?no super!mal by som sa tam mozno ocitnut aj ja!uz sa tesim !dufam ze tam bude zabava!nevies nahodov kolko je tam vstup?... Collapse
