Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
pre vsetkych :-)) zdar ludia tak co idete dakto do po???ja hrooozne cHCem ist a tiez Pekac (SK)povedal ze ide....dajte znat cuuus K.
pre vsetkych :-)) zdar ludia tak co idete dakto do po???ja hrooozne cHCem ist a tiez Pekac (SK)povedal ze ide....dajte znat cuuus K.... Collapse
