Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
kyra wrote on 14. decembra 2005 at 18:18
pre vsetkych :-)) zdar ludia tak co idete dakto do po???ja hrooozne cHCem ist a tiez Pekac (SK)povedal ze ide....dajte znat cuuus K.
pre vsetkych :-)) zdar ludia tak co idete dakto do po???ja hrooozne cHCem ist a tiez Pekac (SK)povedal ze ide....dajte znat cuuus K.... Collapse
Please wait...