Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Zdeno TN wrote on 15. decembra 2005 at 8:36
Pre Marosa: No, mam sa w podstate celkom dobre...az nato ze pomaly nestiham wsetko co treba do skoly...je toho strasne wela...a w poslednom case sa tu nejak rozmohli nackowia..min.sobotu som dostal na picu...KOKOTI!! Na Stefana? A jak idete? Da sa tam dakde prespat? Ja by tyz isol...kolko wstup? Tak zatim...cawelo!
Pre Marosa: No, mam sa w podstate celkom dobre...az nato ze pomaly nestiham wsetko co treba do skoly...je toho strasne wela...a w poslednom case sa tu nejak rozmohli nackowia..min.sobotu som dostal na picu...KOKOTI!! Na Stefana? A jak idete? Da sa tam dakde prespat? Ja by tyz isol...kolko wstup? Tak zatim...cawelo!... Collapse
Please wait...