Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Maroš wrote on 15. decembra 2005 at 15:20
Pre čvirika: Chystame sa, ale ja tam idem podla toho ci pustia Kaťu... Vstup by mal byt okolo tych 50sk. Ta dufam ze sa tam stretneme. Co nowe inac?
Pre čvirika: Chystame sa, ale ja tam idem podla toho ci pustia Kaťu... Vstup by mal byt okolo tych 50sk. Ta dufam ze sa tam stretneme. Co nowe inac?... Collapse
Please wait...