Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
Pre čvirika: Chystame sa, ale ja tam idem podla toho ci pustia Kaťu... Vstup by mal byt okolo tych 50sk. Ta dufam ze sa tam stretneme. Co nowe inac?
Pre čvirika: Chystame sa, ale ja tam idem podla toho ci pustia Kaťu... Vstup by mal byt okolo tych 50sk. Ta dufam ze sa tam stretneme. Co nowe inac?... Collapse
