Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Marián wrote on 4. januára 2006 at 9:45
Pre Kyru: U nas maturejeme len ja Bubo a Pekac. Pekacovi poviem a Bubo oznamka nema a ani mat nebude. Hej este Yupík maturuje poviem Pekacovi. Dvojka vyjde doraz, teda ešte sa to iba teraz na ostro rozbehlo, ešte furt rieším problémy s jednotkou, ale srať na to, škoda reči. Ja sa mam fajn...díkes za popchvalu za Cd, ale ja som ho nerobil, robil ho celé Wagon s KAOSRECORDS. A at pesnička ti prečo neide? Predpokladam, že to nebola výrobna chyba? Mne sa po NN najviac páčia FIRESTARS, ale inak nie je tam podľa mňa ani jedna zla pieseň, ale srať na to? Trebalo by vydumať dáku oslavu k vyročiu debatného krúžku :-), koncert asi teraz nebude žiaden čo?
Pre Kyru: U nas maturejeme len ja Bubo a Pekac. Pekacovi poviem a Bubo oznamka nema a ani mat nebude. Hej este Yupík maturuje poviem Pekacovi. Dvojka vyjde doraz, teda ešte sa to iba teraz na ostro rozbehlo, ešte furt rieším problémy s jednotkou, ale srať na to, škoda reči. Ja sa mam fajn...díkes za popchvalu za Cd, ale ja som ho nerobil, robil ho celé Wagon s KAOSRECORDS. A at pesnička ti prečo neide? Predpokladam, že to nebola výrobna chyba? Mne sa po NN najviac páčia FIRESTARS, ale inak nie je tam podľa mňa ani jedna zla pieseň, ale srať na to? Trebalo by vydumať dáku oslavu k vyročiu debatného krúžku :-), koncert asi teraz nebude žiaden čo?... Collapse
Please wait...