Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
Pre Zdena TN: No vidíš. Ja by som sa za Svidník nikdy nepriznal! Hanba mesto!!!! Ale zato už taká Pisaná, hm to je región!!! Ale šak to nevadí...raz sa Pisaná rozrastie a spojí sa zo Svidníkom, a budete aj vy frajeri nie len ja!!!
Pre Zdena TN: No vidíš. Ja by som sa za Svidník nikdy nepriznal! Hanba mesto!!!! Ale zato už taká Pisaná, hm to je región!!! Ale šak to nevadí...raz sa Pisaná rozrastie a spojí sa zo Svidníkom, a budete aj vy frajeri nie len ja!!!... Collapse
