Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
gabba wrote on 10. januára 2006 at 13:35
pre Miru hi.zisti viac o tom koncerte vetroplach,hey?a mi zožen ešte dajake albumy od ragiho čo tam spieva baba,ale take jak lafraction alebo vicesquad.hey a v marci bude v bj toy.p.pecka že.a to 27.1.to som len počula že hippie killer.to je ta čo raz bola v cvc.ale neviem naisto.......adios amigos
pre Miru hi.zisti viac o tom koncerte vetroplach,hey?a mi zožen ešte dajake albumy od ragiho čo tam spieva baba,ale take jak lafraction alebo vicesquad.hey a v marci bude v bj toy.p.pecka že.a to 27.1.to som len počula že hippie killer.to je ta čo raz bola v cvc.ale neviem naisto.......adios amigos... Collapse
Please wait...