Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
kyra wrote on 10. januára 2006 at 15:44
pre Gabbu-Gabbu Hey!!! sewas gabica jak mame???stromko zije???? pocuj si pocula o dajakom konciku???skus sa prosim poinformovat ci v PO nema byt nahodou tento alebo buduci mesiac koncik lebo stale dajake hlasky o tom pocuvam....a inak mozem po Mirici poslat tu riflovku ze ked budes batikovat v skole ta by si mi jebla na nu dajake farby???hehe ti verim bo ty v tom tazky profik :-)))))zatim se. a drz sa cmuuk K.
pre Gabbu-Gabbu Hey!!! sewas gabica jak mame???stromko zije???? pocuj si pocula o dajakom konciku???skus sa prosim poinformovat ci v PO nema byt nahodou tento alebo buduci mesiac koncik lebo stale dajake hlasky o tom pocuvam....a inak mozem po Mirici poslat tu riflovku ze ked budes batikovat v skole ta by si mi jebla na nu dajake farby???hehe ti verim bo ty v tom tazky profik :-)))))zatim se. a drz sa cmuuk K.... Collapse
Please wait...