Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
Pre Mirushu: Nove nemám nič, vlastne koncerty, ktoré sa chystajú v najblžšiej dobe budú tie čo som napísal, tuna na odkazovač pod týmto odkazom. Ja sa mam popiči, zin dvojku už sa to rozbehlo na ostro, takže predpokladá, že do dvoch mesiacoch to bude hotové uvidíme ako sa stihnú rozhovory a tak...Dúfam, že sa mi podári dojsť na koncert dáky do Bardejova, takže uvidíme...A tebe ako ide? Čo Gabba hovorila, že v marci TOY PISTOLS bude. Heh sa teším, jeden s koncertov na ktoré musím prísť...
Pre Mirushu: Nove nemám nič, vlastne koncerty, ktoré sa chystajú v najblžšiej dobe budú tie čo som napísal, tuna na odkazovač pod týmto odkazom. Ja sa mam popiči, zin dvojku už sa to rozbehlo na ostro, takže predpokladá, že do dvoch mesiacoch to bude hotové uvidíme ako sa stihnú rozhovory a tak...Dúfam, že sa mi podári dojsť na koncert dáky do Bardejova, takže uvidíme...A tebe ako ide? Čo Gabba hovorila, že v marci TOY PISTOLS bude. Heh sa teším, jeden s koncertov na ktoré musím prísť...... Collapse
