Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
Pre Mariana: Taze teba bawia taketo ujebawacky, hej?? ....:) sak i mna..:-DD jasne ze sa nehnewam, ani ta nezbijem...zatial....:DD inak...mam sa tu popici...skusky sa mi dari zwladat zatial w pohode..taze klid pianko jazz....:) koncertow tu je celkom dost tak je tu w pohode ziwot..tak zatim. pozdrawuj bandu
Pre Mariana: Taze teba bawia taketo ujebawacky, hej?? ....:) sak i mna..:-DD jasne ze sa nehnewam, ani ta nezbijem...zatial....:DD inak...mam sa tu popici...skusky sa mi dari zwladat zatial w pohode..taze klid pianko jazz....:) koncertow tu je celkom dost tak je tu w pohode ziwot..tak zatim. pozdrawuj bandu... Collapse
