Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
Ahooooj Kyrus! Ta co si...my sa s marianom nehadame..to je len tak s pice...zaby rec nestala..haha 😀 Ale sranda, ze si to uz aj dakto fsimol, ze tu po sebe furt picujeme...:) ale to Marian furt podjebuje...ja mu raz ukazem..:D A ty jak sa tam f tom Bardejowe mas?? co? Tak ahoj...a pozdrawuj tam partu bardejowsku...:) salut!
Ahooooj Kyrus! Ta co si...my sa s marianom nehadame..to je len tak s pice...zaby rec nestala..haha 😀 Ale sranda, ze si to uz aj dakto fsimol, ze tu po sebe furt picujeme...:) ale to Marian furt podjebuje...ja mu raz ukazem..:D A ty jak sa tam f tom Bardejowe mas?? co? Tak ahoj...a pozdrawuj tam partu bardejowsku...:) salut!... Collapse
