Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
Pre Katarinu: Poslem ti...sa tesim jak sarkan na oblohe. Budem to mat doma cez víkend. Zajtra ti to poslem v e-maily. Inak ma jebne som stratil preukážku s disketami (na ktorej bol rozhovor s Ferom)...dnes idem na SADKU takze neviem, ze ci budem v pivarni. Ale som jebnuty, ze? Este ze mam ten rozhovor ulozeny, ale dve sekundy a ho vymazem...
Pre Katarinu: Poslem ti...sa tesim jak sarkan na oblohe. Budem to mat doma cez víkend. Zajtra ti to poslem v e-maily. Inak ma jebne som stratil preukážku s disketami (na ktorej bol rozhovor s Ferom)...dnes idem na SADKU takze neviem, ze ci budem v pivarni. Ale som jebnuty, ze? Este ze mam ten rozhovor ulozeny, ale dve sekundy a ho vymazem...... Collapse
