Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
kyra wrote on 25. januára 2006 at 18:38
pre Svidnik :-))) sewas people dojdite dakedy k nam "na navstevu" uz dlho ste tu neboli pokukat....sezente auto a pridte jak za starych cias sa rozbijeme ....kurwa chlopi u nas koncert asi v nedohladne u vas koncert v nedohladne...do dochodku daleko co???mozno sa dovtedy vsedci zideme v jednej posteli ...ci jak sla ta pesnicka hehe zdrawim celu svidnik crew :-)))inak marian kedy planujes vydat druhu smecku ???? zatim se cmuuuk kyrus
pre Svidnik :-))) sewas people dojdite dakedy k nam "na navstevu" uz dlho ste tu neboli pokukat....sezente auto a pridte jak za starych cias sa rozbijeme ....kurwa chlopi u nas koncert asi v nedohladne u vas koncert v nedohladne...do dochodku daleko co???mozno sa dovtedy vsedci zideme v jednej posteli ...ci jak sla ta pesnicka hehe zdrawim celu svidnik crew :-)))inak marian kedy planujes vydat druhu smecku ???? zatim se cmuuuk kyrus... Collapse
Please wait...