Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
Pre Katarinu: Uz som nasiel. Bol som vcera u Marosa, to je trtko. Nevie ani klip stiahnut. Prave som si hopozrel, supa klip...zajtra ti posielam mejla.
Pre Katarinu: Uz som nasiel. Bol som vcera u Marosa, to je trtko. Nevie ani klip stiahnut. Prave som si hopozrel, supa klip...zajtra ti posielam mejla.... Collapse
