Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Marián wrote on 26. januára 2006 at 7:02
Pre Katarinu: Uz som nasiel. Bol som vcera u Marosa, to je trtko. Nevie ani klip stiahnut. Prave som si hopozrel, supa klip...zajtra ti posielam mejla.
Pre Katarinu: Uz som nasiel. Bol som vcera u Marosa, to je trtko. Nevie ani klip stiahnut. Prave som si hopozrel, supa klip...zajtra ti posielam mejla.... Collapse
Please wait...