Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
!!!Pre Kačičku!!!Joj,Kačko ta sak ja sa na nic nespominam,takze ma az tak netrapi.Kugva drat ja to aj na fotkach!Ty ma neudas,ci ano?Pomlcime o nasich mimoskloskych cinnostiach OK?PA-PA
!!!Pre Kačičku!!!Joj,Kačko ta sak ja sa na nic nespominam,takze ma az tak netrapi.Kugva drat ja to aj na fotkach!Ty ma neudas,ci ano?Pomlcime o nasich mimoskloskych cinnostiach OK?PA-PA... Collapse
