Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
katarina wrote on 26. januára 2006 at 12:59
milanko...:D no tak cafko milanico..heheh.. no tak..vies..co ti poviem ja mam aj dokazy a ty nemas.ehehe..:D takze ty mi nic nemozes:D hehe ale keby som chcela tak ta mozem kludne udat hehe lebo ja mam aj foto jak taykujes 😀 ale ne..nemaj boja co by som ta udavala??HM?? inac ako sa mame??HM?,som ti vravela ze dalsiu mame tehotnu na skole teraz je to 3tiacka
milanko...:D no tak cafko milanico..heheh.. no tak..vies..co ti poviem ja mam aj dokazy a ty nemas.ehehe..:D takze ty mi nic nemozes:D hehe ale keby som chcela tak ta mozem kludne udat hehe lebo ja mam aj foto jak taykujes 😀 ale ne..nemaj boja co by som ta udavala??HM?? inac ako sa mame??HM?,som ti vravela ze dalsiu mame tehotnu na skole teraz je to 3tiacka... Collapse
Please wait...