Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
!!!pre Marosa!!!Cisto teoreticky by sme mohli mist,ale neznam,kolko budem mat penazi.Neznam ti povedat jaka je v Anglicku zima,bo som tam este nebol,ale som pozeral na televizore a bola dost velka zima!Ta mozeme ist.
!!!pre Marosa!!!Cisto teoreticky by sme mohli mist,ale neznam,kolko budem mat penazi.Neznam ti povedat jaka je v Anglicku zima,bo som tam este nebol,ale som pozeral na televizore a bola dost velka zima!Ta mozeme ist.... Collapse
