Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Dr.Martens wrote on 9. februára 2006 at 12:58
!!!pre Marosa!!!Cisto teoreticky by sme mohli mist,ale neznam,kolko budem mat penazi.Neznam ti povedat jaka je v Anglicku zima,bo som tam este nebol,ale som pozeral na televizore a bola dost velka zima!Ta mozeme ist.
!!!pre Marosa!!!Cisto teoreticky by sme mohli mist,ale neznam,kolko budem mat penazi.Neznam ti povedat jaka je v Anglicku zima,bo som tam este nebol,ale som pozeral na televizore a bola dost velka zima!Ta mozeme ist.... Collapse
Please wait...