Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
Pre Zdena TN: 3.marca bude vo Svidniku koncert Poďme do prace, Digitus in Recto a jedna CZ kapela ..... ale neviem jak to bude ,lebo .....:-D
Pre Zdena TN: 3.marca bude vo Svidniku koncert Poďme do prace, Digitus in Recto a jedna CZ kapela ..... ale neviem jak to bude ,lebo .....:-D... Collapse
