Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Maroš wrote on 9. februára 2006 at 13:11
Pre Zdena TN: 3.marca bude vo Svidniku koncert Poďme do prace, Digitus in Recto a jedna CZ kapela ..... ale neviem jak to bude ,lebo .....:-D
Pre Zdena TN: 3.marca bude vo Svidniku koncert Poďme do prace, Digitus in Recto a jedna CZ kapela ..... ale neviem jak to bude ,lebo .....:-D... Collapse
Please wait...