Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
milana.. no tak..vies..co ti poveim ze ona uz ma babo..ma dievca a s voal tamara:) zajtra ideme kuknut do nemocnice:) no a tak..proste..no a takneivme jak zaran:D ale konecne piatok:)
milana.. no tak..vies..co ti poveim ze ona uz ma babo..ma dievca a s voal tamara:) zajtra ideme kuknut do nemocnice:) no a tak..proste..no a takneivme jak zaran:D ale konecne piatok:)... Collapse
