Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
Pre Martensa: Nebuď husty,bo ťa zlomim.... ta rano mam školu, taze neznam ze jak
Pre Martensa: Nebuď husty,bo ťa zlomim.... ta rano mam školu, taze neznam ze jak... Collapse
