Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
pre Wiq-a :-))) ahooooi neboi nezabudla som ale nastali take "male" problemy....typek co mi to mal dat sa medzitym stihol obesit taze brutal...on vravel ze hral v Za4oo Sk ale ci je to pravda to isto neviem lebo pocula som hlasky ze su z ineho mesta....ale urcite zistim...vies on bol parkrat na psychiatrii taze neviem ci to vravel vazne...urcite sa kazdeho popytam o tu kapelku zda sa mi ze dakto to ma ale neviem...prosim ta daj mi ale tvojho maila alebo inu adresu aby som mala na teba kontakt dobre???cmuk punku zdar papa Kyrus
pre Wiq-a :-))) ahooooi neboi nezabudla som ale nastali take "male" problemy....typek co mi to mal dat sa medzitym stihol obesit taze brutal...on vravel ze hral v Za4oo Sk ale ci je to pravda to isto neviem lebo pocula som hlasky ze su z ineho mesta....ale urcite zistim...vies on bol parkrat na psychiatrii taze neviem ci to vravel vazne...urcite sa kazdeho popytam o tu kapelku zda sa mi ze dakto to ma ale neviem...prosim ta daj mi ale tvojho maila alebo inu adresu aby som mala na teba kontakt dobre???cmuk punku zdar papa Kyrus... Collapse
