Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Marián wrote on 14. februára 2006 at 8:49
Pre Dr.Martensa: Odpisujem na e-mail...chápem, že nemáš prachy, ale to nikto, ani ja, čo s tým spravíme, jednoducho nič. Hmm, by trebalo nejakú robotu robiť, ale nájdi mi robotu vo Svidníku. Nevieš o niečom :-). Inak sa mam perfektne, nikdy som sa nemal lepšie...čo môže byť lepšie. Inak tie buzerantské gény ma nedržia, ani nedržali ja sa iba hrám, ako inak ťa mam osloviť, ha? Ach...vieš čo mi napadlo. Ako v Prešove? Dáky punx, kamaráti, či nie je čas na také?
Pre Dr.Martensa: Odpisujem na e-mail...chápem, že nemáš prachy, ale to nikto, ani ja, čo s tým spravíme, jednoducho nič. Hmm, by trebalo nejakú robotu robiť, ale nájdi mi robotu vo Svidníku. Nevieš o niečom :-). Inak sa mam perfektne, nikdy som sa nemal lepšie...čo môže byť lepšie. Inak tie buzerantské gény ma nedržia, ani nedržali ja sa iba hrám, ako inak ťa mam osloviť, ha? Ach...vieš čo mi napadlo. Ako v Prešove? Dáky punx, kamaráti, či nie je čas na také?... Collapse
Please wait...