Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
Pre Satelita: Hej nakoniec som ti tu sms poslal. Aká je pravdepodobnosť, že pôjdeš na ten koncert? Inak teraz som čítal na www.ozdifferent.sk, že bude aj nejaká kapela z Brazílie. Ty vole, žeby som Bardejovčan....normálne vám závidím. Inak dúfam, že sa mi podarí dojsť aspoň na jeden koncert. Strašne chcem. Na muziku sa teším, času dosť, ja nezomieram. OK, ziny si vyber kedy chceš mne je jedno. Inak, aby si vedel čo v nich je, tak si prečítaj trápne recenzie v mojom zine. A na tie na ktoré recenzie tam nie sú, tak ti môžem napísať, že čo v nich je. Pa pa.
Pre Satelita: Hej nakoniec som ti tu sms poslal. Aká je pravdepodobnosť, že pôjdeš na ten koncert? Inak teraz som čítal na www.ozdifferent.sk, že bude aj nejaká kapela z Brazílie. Ty vole, žeby som Bardejovčan....normálne vám závidím. Inak dúfam, že sa mi podarí dojsť aspoň na jeden koncert. Strašne chcem. Na muziku sa teším, času dosť, ja nezomieram. OK, ziny si vyber kedy chceš mne je jedno. Inak, aby si vedel čo v nich je, tak si prečítaj trápne recenzie v mojom zine. A na tie na ktoré recenzie tam nie sú, tak ti môžem napísať, že čo v nich je. Pa pa.... Collapse
