Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
Pre Mirushu: Držím palce, žeby si sa na koncert dostala. Inak zin robím, práve to, že už robím asi pol roka (mam na mysli dvojku, a ešte stále nie je hotové). Ale chce to čas, verím, že to vyjde, vlastne taký mesiac a pol to určite potrvá, ale verím, že to bude už trochu lepšie ako jednotka. A ty si kedysi vravela, že chcete robiť aj vy niečo, už ste sa do toho pustili?
Pre Mirushu: Držím palce, žeby si sa na koncert dostala. Inak zin robím, práve to, že už robím asi pol roka (mam na mysli dvojku, a ešte stále nie je hotové). Ale chce to čas, verím, že to vyjde, vlastne taký mesiac a pol to určite potrvá, ale verím, že to bude už trochu lepšie ako jednotka. A ty si kedysi vravela, že chcete robiť aj vy niečo, už ste sa do toho pustili?... Collapse
