Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
Nevie mi niekto povedať, ako sa preposiela e-mail? Alebo ak chcem poslať jeden e-mail 20-tim ľuďom, ako sa píšu adresy do tej kópie, aby to každému prišlo? Adresy sa dávajú cez pomlčku, alebo ako?
Nevie mi niekto povedať, ako sa preposiela e-mail? Alebo ak chcem poslať jeden e-mail 20-tim ľuďom, ako sa píšu adresy do tej kópie, aby to každému prišlo? Adresy sa dávajú cez pomlčku, alebo ako?... Collapse
